March 2013

Nový článek.. a jako opravdu?!

29. march 2013 at 17:05 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Obrázkem rozhodně nechci naznačit, že bych měla snad nějak málo času (spíš naopak). Je ho docela dost od tý doby, co jsem začala jíst pravidelně (by jste nevěřili, kolik času zabere blbý žraní..) a taky spoustu času ušetřím tím, že se všechno snažím dělat hned jak můžu (ne že by mi to šlo nějak úžasně). Za tu dobu, co jsem se nějak nedostala k tomu, abych napsala nějaký článek.. se událo opravdu hodně věcí. Tohle období je pro mě na změny a události docela plodný a to každý rok.
Pokusím se to nějak shrnout. Jak už jsem říkala, začala jsem jíst pravidelně a snažím se i zdravě, docela dost se pohybuju (a vyplatí se to), začala jsem víc číst a víc se učit, našla jsem si brigádu (jestli pípání u pokladny nemotivuje člověka k učení, tak už asi nic), snažím se víc věnovat kamarádům, rodině a příteli... a tak nějak si snažím pravidelně uklízet pokoj (já vím.. to je trochu divný).
A protože jsem dostala nový mobil a hodně na něj fotím, tak se o něco málo podělím (přece jen.. né všechno stojí za sdílení a ne všechno musí všichni vidět, že..) :D

Hodně špatná fotka z koncertu...:D

Okno v muzeu...nevím proč, ale hodně na mě zapůsobilo.