February 2013

Tak kam poběžíme..?

4. february 2013 at 18:05 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Sníh nás pomalu opouští, mráz už se tady taky moc nechytá a to pro mě znamená jediné... zase začnu běhat. Nevím, co to do mě vjelo, ale nejspíš jsem znechucená z toho, když ležím v posteli a kolem sebe všude vidím kelímky od jogurtů, pytlíky od sušenek, špinavý talíře od nezdravýho jídla a spoustu dalšího bordelu způsobenýho mojí nenažraností. Přijde mi, že moje chutě (tedy myslím chutě na jídlo) jsou jako neukojitelný zajíček z reklamy na baterky.
Myslím, že pohyb mi v tohle období přispěje nejen psychicky, ale taky fyzicky. Nebudu to flákat, protože bych šidila jenom sebe. Když by mě někdo ošidil v obchodě, tak by bylo asi hodně velký rodeo... ale nikdy jsem si neuvědomila, že když flákám běhání (nebo cvičení), tak se šidím já sama (neskutečný a nechutný).
Asi je tady jediný háček.. a to takový, že nemám boty na běhání. Spousta lidí na to nedává důraz, ale já si kvůli krásnýmutělu nehodlám vědomě ničit nohy ( následně i záda). Když jsem se jen tak pro info koukla, kolik takový běžecký boty stojí, tak jsem málem srala maggi...Nejlevněší zhruba tak za tisícovku a když si představím, jak rychle já likviduju boty, tak s emi dělá zle.

Taky běháte nebo se zaobíráte gaučinkem? :)