Un peu bizarre...

28. january 2013 at 18:18 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Kdo se pozastavil nad nadpisem, přísahám, že to není můj výmysl, ale poukazuju tím na mojí znalost francouzštiny(samochvála voní..samozřejmě). V překladu to znamená: Trochu divně..
Na originalitě nadpisů si moc nepotrpím, spíš na obsahu článku (Tak proto tak jednoduše).

Už delší dobu si totiž všímám toho, že čas od času se stane, že se chovám tak trochu dost jinak (nemůžu usnout, když mi někdo něco vysvětluje, tak se můj obličej akorát zkroutí do nechápavé grimasy, mluvím mimo mísu... zkrátka všechny věci, který naznačují na den blbec). A zrovna včera, jsem přišla na to, že to moje "čas od času" se děje při úplňku. Vlastně ta myšlenka není úplně z mé hlavy. Jde o to, že mi řekl kamarád, jak se chová, když je úplněk a já začala přemýšlet nad tím, co to dělá se mnou a včera jsem se o tom přesvědčila. Nevím, jestli nejsem třeba blázen, ale určitě vím, že za celý měsíc se mi nestali věci, co včera.

A co vy? Pokud jste si nikdy nevšimli, můžete si všímat při dalším úplňku.. tedy 25.2.2013 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Enny Enny | Web | 28. january 2013 at 23:26 | React

Jak úplněk miluju, tak ho i nesnáším. :D Přiznám se, že přes den jsem to nijak nezkoumala, bo mě max. tak bolela hlava. Ale někdy v noci to bývá krize a jsem mnohdy ráda, že se vyspím hodinu v kuse. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama