Když mě ovládne neschopnost...

30. december 2012 at 0:24 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Bylo ode mě kruté ignorovat naříkání mého blogu. Dělat, že necítím jak mě jeho hlad po článcích tahá za rukáv, jak žadoní aspoň o pár slov, která by jasně dala najevo, že jsem stále na tomto světě. A jak se můžete na vlastní oči přesvědčit, mé prsty opravdu něco naťukaly (s grimasou, která hraničí s úžasným výrazem údivu).
Tak tedy moji milí.. ušetřím vás toho čtení o obsahu dárků, které jsem bez soucitu rozbalovala (Trhala papír, překousávala stuhy a vysmívala se jim do očí, protože na mě zkrátka nemají!). Taky vás ušetřím toho, že vám budu říkat, kolik cukroví jsem do sebe nasypala... asi hlavně proto, že o vánočních časech mám spíš chuť na maso. Na co si ale určitě postěžuju je moje neschopnost, když se něco snažím namalovat vodovkami. Určitě znáte ten pocit, když něco začnete dělat s dobrou náladou a s obrovským elánem.. máte velmi velká očekávání a hned na začátku to poserete?! Jooo, taky ho znám... někdy si říkám, že tenhle pocit je můj kamarád, který mě navštěvuje až moc často. Nevím, kde jsem k tomu přišla, ale trošku tuším, že na nervy to není vůbec dobrý.
Jak jste na tom vy? Taky vás někdy vytáčí vaše vlastní neschopnost? :D

 

1 person judged this article.

Comments

1 Hanča Hanča | Web | 3. january 2013 at 10:38 | React

Vytáčí, a děsně moc. Někdy si prostě nadávám, proč jsem nevstala z té postele, když už jsem byla vzhůru? Proč jsem poddajně znovu zavřela oči a nechala se zase propadnout spánku? Kolik věcí bych stihla, vstát o dvě hodiny dřív.
A dost často si vytýkám, prč jsem nedokončila věci, které jsem rozpracovala. Bylo by fajn, být na sebe pyšná a moct si říct - Dokázala jsem to.
Chuť na maso je o vánočních svátcích až urputná, viď? :D
A jsem ráda, že jsi něco konečně naťukala, ať už s výrazem údivu. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama