Takový obvyklý problémy

11. october 2012 at 17:00 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Tak nevím, jestli to tak cítím jenom já... že 11 hodin francouzštiny je opravdu hodně. Navíc mít 4 učitele (2 češky, jedna belgičanka a francouz) je naprosto nesnesitelný, protože jedna si tam pro sebe něco šušňá a čumí jak chleba z tašky, když jí nikdo nerozumí... ale to pořád nemá na učitelku (myslím, že se o ní v budoucnu určitě ještě zmíním), která má výslovnost horší než my a pořád nám dává psát eseje o 150 slovech + miliony testů k tomu. Učitelům asi uniká, že máme u jiný předměty, navíc na 5 testů se učí opravdu hodně špatně.
Né že bych si stěžovala, ale občas mě to trošku doráží, co ti učitelé předvádí. Až vymyslí prášky pro aktivování celýho mozku, tak možná budu splňovat jejich požadavky.. prozatím ovšem nepřekypuji superschopnostmi jako třeba přečíst 5 knih za týden (neříkám, že čtu nerada nebo málo), napsat 654767994356812 esejí nebo napsat test po třítýdenní absenci.

Navíc škola pro mě není všechno..mám taky jiný záliby. Zrovna včera jsem byla na volejbale. Můj údajně uzdravený výron nejspíš nebyl udravený a taky mám namoženou pravou ruku (co vše já stihnu za jeden večer). Každopádně jsem došla k závěru, že si musím koupit nový boty na volejbal, protože i když se to nezdá, tak se to hodně odráží na výsledcích hráče. Člověk si řekne "jooo nějaký boty na trénink", bohužel s pláčem musím napsat, že to tak nefunguje. Moje poslední boty (chudinky) nedopadly zrovna nejlíp, takže musím z rodičů vytahat nějaký dlužný částky (nejlépe i s úroky), abych si mohla koupit nějaký pěkný adidas botky :)

A co vy? Jak to jde ve škole (vím..strašná otázka)..a sportujete taky?:)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zúza Zúza | Email | Web | 13. october 2012 at 21:58 | React

Jo, jo škola je někdy hrozná. Já oficiálně nedělám nějaký sport. Minulé dva roky jsem tancovala a jinak (nepravidelně)cvičím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama