October 2012

Takový obvyklý problémy

11. october 2012 at 17:00 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Tak nevím, jestli to tak cítím jenom já... že 11 hodin francouzštiny je opravdu hodně. Navíc mít 4 učitele (2 češky, jedna belgičanka a francouz) je naprosto nesnesitelný, protože jedna si tam pro sebe něco šušňá a čumí jak chleba z tašky, když jí nikdo nerozumí... ale to pořád nemá na učitelku (myslím, že se o ní v budoucnu určitě ještě zmíním), která má výslovnost horší než my a pořád nám dává psát eseje o 150 slovech + miliony testů k tomu. Učitelům asi uniká, že máme u jiný předměty, navíc na 5 testů se učí opravdu hodně špatně.
Né že bych si stěžovala, ale občas mě to trošku doráží, co ti učitelé předvádí. Až vymyslí prášky pro aktivování celýho mozku, tak možná budu splňovat jejich požadavky.. prozatím ovšem nepřekypuji superschopnostmi jako třeba přečíst 5 knih za týden (neříkám, že čtu nerada nebo málo), napsat 654767994356812 esejí nebo napsat test po třítýdenní absenci.

Navíc škola pro mě není všechno..mám taky jiný záliby. Zrovna včera jsem byla na volejbale. Můj údajně uzdravený výron nejspíš nebyl udravený a taky mám namoženou pravou ruku (co vše já stihnu za jeden večer). Každopádně jsem došla k závěru, že si musím koupit nový boty na volejbal, protože i když se to nezdá, tak se to hodně odráží na výsledcích hráče. Člověk si řekne "jooo nějaký boty na trénink", bohužel s pláčem musím napsat, že to tak nefunguje. Moje poslední boty (chudinky) nedopadly zrovna nejlíp, takže musím z rodičů vytahat nějaký dlužný částky (nejlépe i s úroky), abych si mohla koupit nějaký pěkný adidas botky :)

A co vy? Jak to jde ve škole (vím..strašná otázka)..a sportujete taky?:)

Pár věcí, kterým sama nevěřím

7. october 2012 at 18:59 | El. |  Drazí návštěvníci

Bude hodně naivní si myslet, že tohle někdo bude vůbec číst.
Je hodně k nasrání, že se na všechno vyseru.
Je smutný, že sangvinik má v povaze něco začít a nikdo to nedokončit.
Je zbabělý vymlouvat se na temperament, když je v tom lenost.
Je potěšující, že jsem se dokopala k tomu... napsat omluvný článek.
Bohužel je velmi směšný, že mi to absolutně vůbec nejde :D

A teď vážně.. co stojí za mojí nepřítomností?! Klasiké odpovědi blogařů jsou následující: Moc učení, rozbitý počítač, už mě to nebaví, hodně tréninků, už mi to přijdezbytečný, našla jsem nový smysl života!
Ale já mám naprostou úžasný a pravdivý důvod... Možná jste si všimli, že vpravém menu mám napsané celoživotní cíle..pokud ne, tak máte možnost se podívat. A zkrátka jsem na chvíli chtěla zkusit, jaký to je žít bez těch komerčních sraček a zkusit opravdový život (i když uznávám, že s kombinací sociálních síti jako je facebook, protože všichni jsou líní chodit ven!). Takže ať už to bylo zoopakování něčeho, co už jsem zařila nebo tvoření nových zážitků... stálo to za to!
A abych měla dobrý pocit, tak si jdu vyškrtat vše, co jsem si splnila!

Zatím se mějte famfárově (ano ano zatím, protože mám ještě v plánu sem psát) :)