Čůrá a čůrá

25. july 2012 at 19:53 | El. |  Spisy, postřehy, zápisy

Mám ráda déšť, ale co je moc..to je moc. Celý den jsem zavřená doma a pozoruju, jak déšť bubnuje do silnice. Déšť je pro mě uklidňující díky zvukům, který vydává, když dopadne, ale úplně mi to kazí moje dnešní plány! Konečně jsem sebrala všechen svůj elán do běhání a chtěla jsem si jít zaběhat, jenomže počkat... no jo jasně! Ono totiž musí pršet!
Prší, prší jen se leje...


Poslouchám písničky, čtu si, píšu do deníku, UČÍM SE! Jídlo mám, pití mám.. dokonce i funkční internet (Se statečností očekávám nějaký defekt internetu). Co nemám.. sluníčko, světlo, teplo a koupání ( A jistěže naivně čekám až bude obloha vymetená a začnu třeba něco dělat).

Na jednu stranu by to pro mě měla být obrovská výhoda v tom, že se učím, protože nejdůležitější je... zůstat v místnosti (jednou odejdu a už se k učení nedostanu). A jako na potvoru se jdu přecpat palačinkami s čajem (mimochodem úžasná večeře :D) a když se vrátím, tak o hromádku s učením nezavadím ani pohledem.

A tak tedy sedím, ležím nebo stojím (jak se mi to hodí) u počítače a píšu. Poslouchám už docela otravný zvuk, který vydává nějaký zlomyslný vrabčák na stromě hned pár metrů od okna. Problém lze vyřešit dvěmi způsoby.. buď mu to půjdu vysvětlit a nebo si jednoduše nasadím sluchátka a opět na pár hodin nebudu mít pojem o okolních zvucích. Ta druhá možnost je samozřejmě lepší... nebo míň namáhavá?

Tak se tedy mějte a vrabčákům se smějte ( a dešti taky).


El.


 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama